Plastové vchodové dveře - 1010x1970 mm, O pravé dovnitř, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9579Související produkty
Dvoudílné plastové okno, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1500 mm, výška 1500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 890 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Jednodílné hliníkové okno - ALIPLAST Imperial 65, FIX (pevné), šířka 970 mm, výška 620 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové vchodové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné se stavební hloubkou 60 mm v bílé barvě.
Vchodové dveře jsou použité z výkupu.
- PVC profil: stavební hloubka 60 mm,
- typ dveří: jednodílné,
- provedení dveří: okrasná výplň, MM 8mm zlatá, klepadlo lev,
- otevírání: O pravé dovnitř,
- rozměry dveří: šířka 1010 mm, výška 1970 mm,
- pro stavební otvor: 1040x1990 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- sklo: ornamentální dvojsklo kůra čirá,
- koeficient prostupu tepla dveří: -,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové dveře jsou prodávány jako použité, celkově opotřebené a s vadami, jsou však mechanicky funkční. Plastové dveře jsou prodávány v takovém stavu, jak byly vykoupeny. Na plastové dveře z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastové dveře z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových dveří nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál ke dveřím ZDARMA:
- klika/klika standard bronz, cylindrická vložka + klíč.
- turbošrouby + krytky (podle provedení, počtu a velikosti dveří).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál a nástroje pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro narážecí hmoždinky,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 89 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 1010x1970 mm |
| Stavební hloubka: | 60 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 101 cm |
| Výška: | 197 cm |
| Zasklení: | izolační dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | O pravé dovnitř |
| Dekor: | bílá |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 1010 mm |
| Rozměr (výška): | 1970 mm |
| Bezpečnostní: | NE |
| Dvoukřídlé: | NE |
| Protipožární: | NE |
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1145 mm, výška 2050 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 560 mm, výška 1140 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 1410 mm, výška 1570 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1460 mm, výška 1460 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Dvoudílné plastové okno, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1310 mm, výška 1430 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 960 mm, výška 640 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1170 mm, výška 1760 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
