Plastové balkonové dveře 1145x2050 mm, OS pravé, schwarzbrau/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 17883Související produkty
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Dvoudílné plastové okno, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1310 mm, výška 1430 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Plastové vchodové dveře - O pravé dovnitř, šířka 1010 mm, výška 1970 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2070 mm, výška 1430 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové balkonové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné se stavební hloubkou 70 mm v dekoru schwarzbraun/bílá a jsou zaskleny izolačním dvojsklem.
Balkonové dveře jsou použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: stavební hloubka 70 mm,
- typ balkonových dveří: jednodílné,
- provedení: OS (otevírací/dklápěcí), pravé, madlo+západka,
- rozměry balkonových dveří: šířka 1145 mm, výška 2050 mm + 30mm podkladový profil,
- pro stavební otvor: 1175x2100 mm,
- barva, dekor: schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla,
- kování: -,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4,
- koeficient prostupu tepla balkonových dveří: -,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové dveře jsou prodávány jako použité, celkově opotřebené a s vadami, jsou však mechanicky funkční. Plastové dveře jsou prodávány v takovém stavu, jaké byly vykoupeny. Na plastové dveře z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastové dveře z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových dveří nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k balkonovým dveřím ZDARMA:
- kliky,
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti dveří).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 67 kg |
| Barva, imitace dřeva: | schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla |
| Materiál: | plastové |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 1145x2050 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 114,5 cm |
| Výška: | 205 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | schwarzbraun |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 1145 mm |
| Rozměr (výška): | 2050 mm |
| Dvoukřídlé: | NE |
| Použití dveří: | balkonové |
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, S/O+OS (sklápěcí/otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1860 mm, lichtgrau/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 1500 mm, výška 1720 mm, ořech/ořech.
Jednodílné hliníkové okno - ALIPLAST Imperial 65, FIX (pevné), šířka 970 mm, výška 620 mm, ořech/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - HEROAL 110E, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 600 mm, výška 900 mm, stříbrná/stříbrná.
Dvoudílné plastové okno - O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1570 mm, výška 1470mm, bílá/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Trojdílné plastové okno - OS/O+OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2080 mm, výška 1560 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 890 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
