Plastové okno - 1500x1500 mm, O+OS klapačka, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9610Související produkty
Jednodílné plastové balkonové dveře, O (otevírací) s příčkou, levé, šířka 880 mm, výška 2150mm, bílá/bílá.
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1170 mm, výška 1760 mm, antracit/antracit.
Dvoudílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1960 mm, výška 1315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2060 mm, výška 1540 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako dvoudílné se stavební hloubkou 60 mm v bílé barvě je zaskleno izolačním dvojsklem s meziskelní mřížkou 18mm.
Okno je použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: stavební hloubka 60 mm,
- typ okna: dvoudílné,
- provedení: OS+OS (otevírací/sklápěcí), pravé,
- rozměry okna: šířka 1500 mm, výška 1500 mm, bez podkadového profilu,
- pro stavební otvor: 1530x1550 mm,
- dekor: bílá/bílá,
- kování: /,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové okno je prodáváno jako použité, celkově opotřebené a s vadami, je však mechanicky funkční. Plastové okno je prodáváno v takovém stavu, jak bylo vykoupeno. Na plastová okna z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastová okna z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových oken nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky,
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken),
- montážní PU pěnu je třeba dokoupit.
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 75 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 3 komory |
| Rozměr (šířka x výška): | 1500x1500 mm |
| Stavební hloubka: | 60 mm |
| Typ: | dvoudílné |
| Šířka: | 150 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | O+OS klapačka |
| Dekor: | bílá |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | neznámý (z výkupu) |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 1500 mm |
| Rozměr (výška): | 1500 mm |
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Dvoukřídlá hliníková garážová vrata - ALIPLAST Imperial 65, O+O pravé ven, šířka 2030 mm, výška 2500 mm, s PU panelem 40mm, zlatý dub/bílá.
Hliníkové garážové/vedlejší dveře - ALIPLAST Imperial 65, šířka 1110 mm, výška 2080 mm, s izolačním PU panelem tloušťky 40 mm, dunkelrot/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX ATYP (pevné), šířka 1580 mm, výška 1375 mm, eiche dunkel/eiche dunkel.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1710 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
