Hliníkové okno - ALIPLAST Imperial 65, 970x620 mm, FIX, ořech/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9664Související produkty
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Svoudílné plastové posuvné balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, SP/F-Patio (posuvně-sklopné), šířka 2667 mm, výška 2250 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 1540 mm, výška 1280 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1420 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 960 mm, výška 640 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Jednodílné hliníkové okno ALIPLAST Imperial 65, je vyrobeno z kvalitních AL profilů se stavební hloubkou 65 mm. Okno je v dekoru ořech/bílá a je zaskleno izolačním dvojsklem kůra čirá.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- AL profil: 3komorový profil ALIPLAST Imperial 65, stavební hloubka 65 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: FIX (pevné),
- rozměry okna: šířka 970 mm, výška 620 mm,
- pro stavební otvor: 1000x670 mm,
- barva, dekor: ořech/bílá,
- kování: -,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,1 W/m2K-1, kůra čirá,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 1,5 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky nebo montážní kotvy+hmoždinky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Barva, imitace dřeva: | ořech/bílá |
| Materiál: | hliník |
| Počet komor: | 3 |
| Rozměr (šířka x výška): | 970x620 mm |
| Stavební hloubka: | 65 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 97 cm |
| Výška: | 62 cm |
| Zasklení: | izolační dvojsklo |
| Profil: | ALIPLAST Imperial 65 |
| Otevírání: | FIX |
| Dekor: | ořech |
| Sklepní okno: | ano |
| Prostup tepla: | Uw = 1,5 W/m2K |
| Orientace: | pevné, bez otevírání |
| Rozměr (šířka): | 970 mm |
| Rozměr (výška): | 620 mm |
Plastové vchodové dveře s nadsvětlíkem - O pravé dovnitř, šířka 1100 mm, výška 2400 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, S/S (sklápěcí/sklápěcí), šířka 2070 mm, výška 550 mm, ořech/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 2400 mm, výška 1240 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 890 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1500 mm, výška 1500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1070 mm, výška 1400 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
