Plastové okno - KNIPPING 70 AD, 1170x1760 mm, OS pravé, antracit/antracit + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 13515Související produkty
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1110 mm, výška 1220 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1480 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Dvoukřídlá hliníková garážová vrata - ALIPLAST Imperial 65, O+O pravé ven, šířka 2030 mm, výška 2500 mm, s PU panelem 40mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2010 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, O (otevírací) s příčkou, levé, šířka 880 mm, výška 2150mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1710 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1960 mm, výška 1315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1180 mm, výška 1150 mm, ořech/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako jednodílné z kvalitních německých 5komorových PVC profilů KNIPPING 70 AD se stavební hloubkou 70 mm v dekoru antracit/antracit a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 5komorový profil KNIPPING 70 AD, stavební hloubka 70 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), pravé,
- rozměry okna: šířka 1170 mm, výška 1760 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 1200x1810 mm,
- barva, dekor: antracit/antracit,
- kování: WINKHAUS,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,0 W/m2K,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 1,24 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 66 kg |
| Barva, imitace dřeva: | antracit/antracit |
| Kování: | WINKHAUS |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 5 |
| Rozměr (šířka x výška): | 1170x1760 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 117 cm |
| Výška: | 176 cm |
| Zasklení: | izolační dvojsklo |
| Profil: | KNIPPING 70 AD |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | antracit |
| Sklepní okno: | NE |
| Rozměr (šířka): | 1170 mm |
| Rozměr (výška): | 1760 mm |
Plastové vchodové dveře - O levé dovnitř, šířka 970 mm, výška 2600 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) ven, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
