Dřevěné okno - NATURO IV68, 1455x1175mm, O+OS, wenge + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9907Související produkty
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Dvoudílné plastové okno, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1500 mm, výška 1500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Dvoudílné plastové okno - FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 1540 mm, výška 1280 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2060 mm, výška 1540 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Detailní popis produktu
Dřevěné okno je vyrobeno jako dvoudílné z profilu NATURO IV68, smrk napojovaný, se stavební hloubkou 68 mm, v barvě wenge a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je použité.
Specifikace:
- série: NATURO IV68, stavební hloubka 68 mm,
- typ okna: dvoudílné,
- provedení: O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé,
- rozměry okna: šířka 1455 mm, výška 1175 mm,
- dřevina: smrk napojovaný,
- barva, dekor: wenge,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,1 W/m2K-1,
- koeficient prostupu tepla okna: UW=1,3 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky nebo montážní kotvy+hmoždinky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 59 kg |
| Barva, imitace dřeva: | wenge |
| Materiál: | dřevo |
| Rozměr (šířka x výška): | 1455x1175 mm |
| Stavební hloubka: | 68 mm |
| Typ: | dvoudílné |
| Šířka: | 145,5 cm |
| Výška: | 117,5 cm |
| Zasklení: | izolační dvojsklo |
| Profil: | NATURO IV68 |
| Otevírání: | O+OS klapačka |
| Dekor: | wenge |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 1,3 W/m2K |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 1455 mm |
| Rozměr (výška): | 1175 mm |
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - ALIPLAST Imperial 65, FIX (pevné), šířka 970 mm, výška 620 mm, ořech/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 2400 mm, výška 1240 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 890 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
