Plastové okno - KNIPPING 70 AD, 1170x450 mm, FIX/S, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9611Související produkty
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1170 mm, výška 1760 mm, antracit/antracit.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1300 mm, výška 1130 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2070 mm, výška 1470 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 2400 mm, výška 1240 mm, bílá/bílá.
Plastové vchodové dveře s nadsvětlíkem - O pravé dovnitř, šířka 1100 mm, výška 2400 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako dvoudílné z 5komorových PVC profilů KNIPPING 70 AD se stavební hloubkou 70 mm v bílé barvě je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je nové a nepoužité. Je u nás na skladě umístěno delší dobu, což může znamenat drobné známky opotřebení, například mírné znečištění nebo obtížněji odstranitelnou ochrannou pásku. Tyto detaily však nemají žádný vliv na funkčnost výrobku.
Uvedené plastové okno je prodáváno s vadami, tudíž se zde nevztahuje záruka na vady, se kterými byl kupující před koupí seznámen.
Specifikace:
- PVC profil: 5komorový profil KNIPPING 70 AD, stavební hloubka 70 mm,
- typ okna: dvoudílné,
- provedení: FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé,
- rozměry okna: šířka 1170 mm, výška 450 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 1200x500 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- kování: WINKHAUS,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,1 W/m2K,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 1,3 W/m2K,
- těsnění: dvojité šedé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 5 |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 1170x450 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | dvoudílné |
| Šířka: | 117 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Zasklení: | izolační dvojsklo |
| Profil: | KNIPPING 70 AD |
| Otevírání: | FIX/S |
| Dekor: | bílá |
| Prostup tepla: | Uw = 1,3 W/m2K |
| Rozměr (šířka): | 1170 mm |
| Rozměr (výška): | 450 mm |
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O+OS nebo OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí) pravé nebo levé, šířka 1695 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Plastové vchodové dveře - O pravé dovnitř, šířka 1010 mm, výška 1970 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 880 mm, výška 2150 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Hliníkové garážové/vedlejší dveře - ALIPLAST Imperial 65, šířka 1110 mm, výška 2080 mm, s izolačním PU panelem tloušťky 40 mm, dunkelrot/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2070 mm, výška 1430 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
