Plastové okno - KNIPPING 88 MD, 1405x1230 mm, FIX ATYP, antracit/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 18533/LEV 18533/PRA Zvolte variantuSouvisející produkty
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1180 mm, výška 1150 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1675 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Plastové vchodové dveře - O pravé dovnitř, šířka 1010 mm, výška 1970 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - ALIPLAST Imperial 65, FIX (pevné), šířka 970 mm, výška 620 mm, ořech/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 890 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, S/S (sklápěcí/sklápěcí), šířka 2070 mm, výška 550 mm, ořech/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1170 mm, výška 1760 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako jednodílné z kvalitních německých 7komorových PVC profilů KNIPPING 88 MD se stavební hloubkou 88 mm v dekoru antracit/bílá a je zaskleno izolačním trojsklem.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 7komorový profil KNIPPING 88 MD, stavební hloubka 88 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: FIX ATYP (pevné)
- rozměry okna: šířka 1405 mm, výška 1230 mm a 250mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 1435x1280 mm,
- barva, dekor: antracit/bílá,
- kování:
- sklo: izolační trojsklo 4-18-4-18-4, Ug= 0,5 W/m2K-1,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 0,76 W/m2K,
- těsnění: trojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Barva, imitace dřeva: | antracit/bílá |
| Kování: | WINKHAUS |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 7 |
| Rozměr (šířka x výška): | 1405x1230 mm |
| Stavební hloubka: | 88 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 140,5 cm |
| Výška: | 123 cm |
| Zasklení: | izolační trojsklo |
| Profil: | KNIPPING 88 MD |
| Otevírání: | FIX |
| Dekor: | antracit |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 0,76 W/m2K |
| Orientace: | pevné, bez otevírání |
| Rozměr (šířka): | 1405 mm |
| Rozměr (výška): | 1230 mm |
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Plastové vchodové dveře s nadsvětlíkem - O pravé dovnitř, šířka 1100 mm, výška 2400 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 880 mm, výška 2150 mm, bílá/bílá.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1150 mm, výška 1230 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 560 mm, výška 1140 mm, bílá/bílá.
Jednodílné dřevěné okno s nadsvětlíkem - NATURO IV80, OS/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1120 mm, výška 2010 mm, bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
