Plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, 870x2350 mm, OS levé, antracit/antracit + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9494Související produkty
Jednodílné plastové okno, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1420 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1180 mm, výška 1150 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, S/O+OS (sklápěcí/otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1860 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Detailní popis produktu
Plastové balkonové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné z 5komorových PVC profilů KNIPPING 70 AD se stavební hloubkou 70 mm v dekoru antracit/antracit a jsou zaskleny izolačním dvojsklem.
Balkonové dveře je nové a nepoužité. Jsou u nás na skladě umístěny delší dobu, což může znamenat drobné známky opotřebení, například mírné znečištění nebo obtížněji odstranitelnou ochrannou pásku. Tyto detaily však nemají žádný vliv na funkčnost výrobku.
Uvedené plastové okno je prodáváno s vadami, tudíž se zde nevztahuje záruka na vady, se kterými byl kupující před koupí seznámen.
Specifikace:
- PVC profil: 5komorový profil KNIPPING 70 AD, stavební hloubka 70 mm,
- typ balkonových dveří: jednodílné, madýlko+západka,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), levé,
- rozměry balkonových dveří: šířka 870 mm, výška 2350 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 900x2400 mm,
- barva, dekor: antracit/antracit,
- kování: WINKHAUS,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,1 W/m2K-1,
- koeficient prostupu tepla balkonových dveří: UW= 1,3 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k balkonovým dveřím ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti dveří),
- turbošrouby+krytky nebo montážní kotvy+hmoždinky (podle provedení, počtu a velikosti dveří),
- montážní PU pěnu je třeba dokoupit.
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 65 kg |
| Barva, imitace dřeva: | antracit/antracit |
| Kování: | WINKHAUS |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 5 |
| Rozměr (šířka x výška): | 870x2350 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 87 cm |
| Výška: | 235 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | KNIPPING 70 AD |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | antracit |
| Prostup tepla: | Uw = 1,3 W/m2K |
| Orientace: | levé |
| Rozměr (šířka): | 870 mm |
| Rozměr (výška): | 2350 mm |
| Dvoukřídlé: | NE |
| Použití dveří: | balkonové |
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1170 mm, výška 1760 mm, antracit/antracit.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 1540 mm, výška 1280 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Plastové vchodové dveře s nadsvětlíkem - O pravé dovnitř, šířka 1100 mm, výška 2400 mm, bílá/bílá.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2060 mm, výška 1540 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 1500 mm, výška 1720 mm, ořech/ořech.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
