Plastové okno - KNIPPING 76 MD, 1630x1880 mm, O+O/O+OS klapačka, lichtgrau/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9644Související produkty
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2070 mm, výška 1430 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - ALIPLAST Imperial 65, FIX (pevné), šířka 970 mm, výška 620 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1500 mm, výška 1500 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2060 mm, výška 1540 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 2400 mm, výška 1240 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné hliníkové okno - HEROAL 110E, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 600 mm, výška 900 mm, stříbrná/stříbrná.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 1410 mm, výška 1570 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako dvoudílné s nadsvětlíkem z 6komorových PVC profilů KNIPPING 76 MD se stavební hloubkou 76 mm v dekoru lichgrau/bílá a je zaskleno izolačním trojsklem.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 6komorový profil KNIPPING 76 MD, stavební hloubka 76 mm,
- typ okna: dvoudílné s nadsvětlíkem,
- provedení: O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé,
- rozměry okna: šířka 1630 mm, výška 1880 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 1660x1910 mm,
- barva, dekor: lichtgrau/bílá (vroubek)
- kování: WINKHAUS,
- sklo: izolační trojsklo 4-18-4-18-4, Ug= 0,5 W/m2K-1,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 0,90 W/m2K,
- těsnění: trojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 132 kg |
| Barva, imitace dřeva: | lichtgrau/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 6 |
| Rozměr (šířka x výška): | 1630x1880 mm |
| Stavební hloubka: | 76 mm |
| Typ: | dvoudílné s nadsvětlíkem |
| Šířka: | 163 cm |
| Výška: | 188 cm |
| Zasklení: | izolační trojsklo |
| Profil: | KNIPPING 76 MD |
| Otevírání: | O+O/O+OS klapačka |
| Dekor: | lichtgrau |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 0,90 W/m2K |
| Rozměr (šířka): | 1630 mm |
| Rozměr (výška): | 1880 mm |
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 890 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - OS/O+OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2080 mm, výška 1560 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 920 mm, výška 940 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Svoudílné plastové posuvné balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, SP/F-Patio (posuvně-sklopné), šířka 2667 mm, výška 2250 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1145 mm, výška 2050 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1460 mm, výška 1460 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
