Hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, 900x2000mm, O dovnitř, tmavý dub/tmavý dub + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 18683/LEV 18683/PRA Zvolte variantuSouvisející produkty
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 770 mm, výška 2150 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Dvoukřídlá hliníková garážová vrata - ALIPLAST Imperial 65, O+O pravé ven, šířka 2030 mm, výška 2500 mm, s PU panelem 40mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Detailní popis produktu
Hliníkové vchodové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné z kvalitních 3komorových profilů CORTIZO 70 Millennium Plus se stavební hloubkou 70 mm v dekoru tmavý dub/tmavý dub..
Vchodové dveře jsou nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 3komorový profil CORTIZO 70 Millennium Plus, stavební hloubka 70 mm,
- typ VD: jednodílné,
- provedení: O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé,
- rozměry dveří: šířka 900 mm, výška 2000 mm,
- pro stavební otvor: 930x2020 mm,
- dekor: tmavý dub/tmavý dub,
- zámek: 1bodový,
- koeficient prostupu tepla dveří: UD= 1,7 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kování klika/klika nebo koule/klika standard, cylindrická vložka s klíči,
- turbošrouby+krytky nebo montážní kotvy+hmoždinky, montážní klíny (podle provedení, počtu a velikosti oken),
- montážní PU pěnu je třeba dokoupit.
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Barva, imitace dřeva: | tmavý dub/tmavý dub |
| Materiál: | hliník |
| Počet komor: | 3 |
| Rozměr (šířka x výška): | 900x2000 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Zasklení: | bez zasklení |
| Profil: | CORTIZO 70 Millennium Plus |
| Otevírání: | O dovnitř |
| Dekor: | tmavý dub |
| Prostup tepla: | UD = 1,7 W/m2K |
| Orientace: | pravé nebo levé |
| Rozměr (šířka): | 900 mm |
| Rozměr (výška): | 2000 mm |
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1960 mm, výška 1315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O/OS sloupek (otevírací/sklopné), pravé, šířka 1515 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS+O (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1800 mm, výška 1620 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
