Hliníkové okno - HEROAL 110E, 600x900 mm, OS levé, stříbrná/stříbrná + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9608Související produkty
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1310 mm, výška 1430 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1460 mm, výška 1460 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Svoudílné plastové posuvné balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, SP/F-Patio (posuvně-sklopné), šířka 2667 mm, výška 2250 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, S/S (sklápěcí/sklápěcí), šířka 2070 mm, výška 550 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2070 mm, výška 1470 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Hliníkové okno je vyrobeno jako jednodílné z kvalitních AL profilů Heroal 110E se stavební hloubkou 72 mm ve stříbrné barvě a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 3komorový profil Heroal 110E, stavební hloubka 72 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), levé,
- rozměry okna: šířka 600 mm, výška 900 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 630x950 mm,
- dekor: stříbrná/stříbrná,
- kování:
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,1 W/m2K,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 1,5 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Barva, imitace dřeva: | stříbrná/stříbrná |
| Materiál: | hliník |
| Počet komor: | 3 |
| Rozměr (šířka x výška): | 600x900 mm |
| Stavební hloubka: | 72 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | HEROAL 110E |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | stříbrná |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 1,5 W/m2K |
| Orientace: | levé |
| Rozměr (šířka): | 600 mm |
| Rozměr (výška): | 900 mm |
Jednodílné dřevěné okno s nadsvětlíkem - NATURO IV80, OS/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1120 mm, výška 2010 mm, bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1070 mm, výška 1400 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1150 mm, výška 1230 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 560 mm, výška 1140 mm, bílá/bílá.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Plastové vchodové dveře - O pravé dovnitř, šířka 1010 mm, výška 1970 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
