Hliníkové balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, 895x2190 mm, OS pravé, RAL 8011/RAL 8011 + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9663Související produkty
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) ven, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2000 mm, výška 1400 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1170 mm, výška 1760 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1080 mm, výška 1380 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Detailní popis produktu
Jednodílné balkonové dveře ALIPLAST Star 90 jsou vyrobeny z kvalitních AL profilů se stavební hloubkou 90 mm. Balkonové dveře jsou v barvě RAL 8011 a jsou zaskleny izolačním trojsklem.
Balkonové dveře použité.
Specifikace:
- AL profil: 3komorový profil ALIPLAST Sar 90, stavební hloubka 90 mm,
- typ dveří: jednodílné,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), pravé, madýlko + západka,
- rozměry dveří: šířka 895 mm, výška 2190 mm, bez podkladového profilu,
- pro stavební otvor: 925x2240 mm,
- barva, dekor: RAL 8011/ RAL 8011 ,
- sklo: izolační trojsklo 4-18-4-18-4, Ug= 0,5 W/m2K-1,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 0,81 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál ke dveřím ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky nebo montážní kotvy+hmoždinky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 68 kg |
| Barva, imitace dřeva: | RAL 8011/RAL 8011 |
| Materiál: | hliník |
| Počet komor: | 3 |
| Rozměr (šířka x výška): | 895x2190 mm |
| Stavební hloubka: | 90 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 89,5 cm |
| Výška: | 219 cm |
| Zasklení: | izolační trojsklo |
| Profil: | ALIPLAST Star 90 |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | RAL 8011 |
| Prostup tepla: | Uw = 0,81 W/m2K |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 895 mm |
| Rozměr (výška): | 2190 mm |
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1710 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1090 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 865 mm, výška 1460 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2060 mm, výška 1540 mm, bílá/bílá.
Dvoukřídlá hliníková garážová vrata - ALIPLAST Imperial 65, O+O pravé ven, šířka 2030 mm, výška 2500 mm, s PU panelem 40mm, zlatý dub/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
