Plastové okno - 2060x1540 mm, O/OS sloupek, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 18123Související produkty
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1110 mm, výška 1220 mm, bílá/bílá.
Jednodílné dřevěné okno s nadsvětlíkem - NATURO IV80, OS/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1120 mm, výška 2010 mm, bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) ven, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Hliníkové garážové/vedlejší dveře - ALIPLAST Imperial 65, šířka 1110 mm, výška 2080 mm, s izolačním PU panelem tloušťky 40 mm, dunkelrot/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako dvoudílné se stavební hloubkou 60 mm v bílé barvě a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: 3komorový profil, stavební hloubka 60 mm,
- typ okna: dvoudílné,
- provedení: O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé,
- rozměry okna: šířka 2060 mm, výška 1540 mm + 30mm podkladní profil,
- pro stavební otvor: 2090x1590 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- kování: -,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4,
- koeficient prostupu tepla okna:-,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové okno je prodáváno jako použité, celkově opotřebené a s vadami, je však mechanicky funkční. Plastové okno je prodáváno v takovém stavu, jak bylo vykoupeno. Na plastová okna z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastová okna z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových oken nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky,
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 89 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Kování: | neznámé (z výkupu) |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 3 komory |
| Rozměr (šířka x výška): | 2060x1540 mm |
| Stavební hloubka: | 60 mm |
| Typ: | dvoudílné |
| Šířka: | 206 cm |
| Výška: | 154 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | O/OS sloupek |
| Dekor: | bílá |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | neznámý (z výkupu) |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 2060 mm |
| Rozměr (výška): | 1540 mm |
Dvoudílné plastové okno - O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1480 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O/OS sloupek (otevírací/sklopné), pravé, šířka 1515 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
