Plastové okno - KNIPPING 76 AD, 1250x2315 mm, FIX, zlatý dub/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 41Související produkty
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, S/O+OS (sklápěcí/otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1860 mm, lichtgrau/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1940 mm, výška 1325 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2070 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 960 mm, výška 640 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - ALIPLAST Imperial 65, FIX (pevné), šířka 970 mm, výška 620 mm, ořech/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, S/S (sklápěcí/sklápěcí), šířka 2070 mm, výška 550 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako jednodílné z kvalitních německých 5komorových PVC profilů KNIPPING 76 AD se stavební hloubkou 76 mm v dekoru zlatý dub/bílá a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 5komorový profil KNIPPING 76 AD, stavební hloubka 76 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: FIX (pevné),
- rozměry okna: šířka 1250x975x2315mm nebo 1250x915x2315mm, bez podkladových profilů,
- pro stavební otvor: 1280x2365 mm,
- dekor: zlatý dub/bílá,
- kování:
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,0 W/m2K,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 1,23 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky nebo montážní kotvy+hmoždinky, montážní klíny (podle provedení, počtu a velikosti oken),
- montážní PU pěnu je třeba dokoupit.
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 61 kg |
| Barva, imitace dřeva: | zlatý dub/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 5 |
| Rozměr (šířka x výška): | 1250x2315 mm |
| Stavební hloubka: | 76 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 125 cm |
| Výška: | 231,5 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | KNIPPING 76 AD |
| Otevírání: | FIX |
| Dekor: | zlatý dub |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 1,23 W/m2K |
| Orientace: | pevné, bez otevírání |
| Rozměr (šířka): | 1250 mm |
| Rozměr (výška): | 2315 mm |
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Dvoudílné plastové okno, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1500 mm, výška 1500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1080 mm, výška 1380 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 890 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
