Plastové okno - KNIPPING 76 MD - 1465x1440 mm, O+OS klapačka, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9532Související produkty
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, S/O+OS (sklápěcí/otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1860 mm, lichtgrau/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1080 mm, výška 1380 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, O (otevírací) s příčkou, levé, šířka 865 mm, výška 2085 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1710 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Jednodílné plastové okno, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 850 mm, výška 980 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX ATYP (pevné), šířka 1580 mm, výška 1375 mm, eiche dunkel/eiche dunkel.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako dvoudílné z 6komorových PVC profilů KNIPPING 76 MD se stavební hloubkou 76 mm v bílé barvě a je zaskleno izolačním trojsklem.
Plastové okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 6komorový profil KNIPPING 76 MD, stavební hloubka 76 mm,
- typ okna: dvoudílné,
- provedení: O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé
- rozměry okna: šířka 1465 mm, výška 1440 mm + 30 mm podkladní profil,
- pro stavební otvor: 1495x1490 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- kování:WINKHAUS,
- sklo: izolační trojsklo 4-18-4-18-4, Ug= 0,5 W/m2K-1,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 0,87 W/m2K,
- těsnění: trojité šedé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 89 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 6 |
| Rozměr (šířka x výška): | 1465x1440 mm |
| Stavební hloubka: | 76 mm |
| Typ: | dvoudílné |
| Šířka: | 146,5 cm |
| Výška: | 144 cm |
| Zasklení: | trojsklo |
| Profil: | KNIPPING 76 MD |
| Otevírání: | O+OS klapačka |
| Dekor: | bílá |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 0,87 W/m2K |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 1465 mm |
| Rozměr (výška): | 1440 mm |
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2060 mm, výška 1540 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) ven, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, bílá/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Jednodílné dřevěné okno s nadsvětlíkem - NATURO IV80, OS/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1120 mm, výška 2010 mm, bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
