Plastové okno - KNIPPING 76 MD - 920x940 mm, OS pravé, eiche dunkel/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9584Související produkty
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - HEROAL 110E, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 600 mm, výška 900 mm, stříbrná/stříbrná.
Trojdílné plastové okno - OS/O+OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2080 mm, výška 1560 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS+O (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1800 mm, výška 1620 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako jednodílné ze 6komorových PVC profilů KNIPPING 76 MD se stavební hloubkou 76 mm v dekoru eiche dunkel/bílá a je zaskleno izolačním trojsklem.
Plastové okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 6komorový profil KNIPPING 76 MD, stavební hloubka 76 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), pravé,
- rozměry okna: šířka 920 mm, výška 940 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 950x990 mm,
- barva, dekor: eiche dunkel/bílá,
- kování:
- sklo: izolační trojsklo 4-18-4-18-4, Ug= 0,5 W/m2K-1,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 0,88 W/m2K,
- těsnění: trojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k balkonovým dveřím ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti dveří),
- turbošrouby+krytky nebo montážní kotvy+hmoždinky (podle provedení, počtu a velikosti dveří).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Barva, imitace dřeva: | eiche dunkel/bílá |
| Kování: | WINKHAUS |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 6 komor |
| Rozměr (šířka x výška): | 920x940 mm |
| Stavební hloubka: | 76 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 92 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Zasklení: | izolační trojsklo |
| Profil: | KNIPPING 76 MD |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | eiche dunkel |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 0,88 W/m2K |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 920 mm |
| Rozměr (výška): | 940 mm |
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Svoudílné plastové posuvné balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, SP/F-Patio (posuvně-sklopné), šířka 2667 mm, výška 2250 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1150 mm, výška 1230 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 960 mm, výška 640 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1300 mm, výška 1130 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Plastové vchodové dveře - O pravé dovnitř, šířka 1010 mm, výška 1970 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
