Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, 1430x2165 mm, O+O levé dovnitř, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9587Související produkty
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - HEROAL 110E, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 600 mm, výška 900 mm, stříbrná/stříbrná.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Svoudílné plastové posuvné balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, SP/F-Patio (posuvně-sklopné), šířka 2667 mm, výška 2250 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2070 mm, výška 1470 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Hliníkové vchodové dveře jsou vyrobeny jako dvoudílné z kvalitních 3komorových zateplených AL profilů se stavební hloubkou 75 mm v bílé barvě. Dveře mají 1bodový zámek.
Vchodové dveře jsou použité.
Specifikace:
- AL profil: 3komorový AL profil, stavební hloubka 75 mm,
- typ dveří: dvoudílné,
- provedení dveří: výplň OM 1012,
- otevírání: O+O levé dovnitř,
- rozměry dveří: šířka 1430 mm, výška 2165 mm,
- pro stavební otvor: 1460x2185 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- zámek: 1bodový,
- sklo: izolační dvojsklo - čiré,
- koeficient prostupu tepla dveří: UD= 1,3 W/m2K,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál ke dveřím ZDARMA:
- klika/koule standard bílá, cylindrická vložka s klíči,
- montážní kotvy + hmoždinky nebo turbošrouby + krytky (podle provedení, počtu a velikosti dveří).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál a nástroje pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro narážecí hmoždinky,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 93 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Materiál: | hliník |
| Počet komor: | 3 |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 1430x2165 mm |
| Stavební hloubka: | 75 mm |
| Typ: | dvoudílné |
| Šířka: | 143 cm |
| Výška: | 2,165 cm |
| Profil: | ALIPLAST Genesis 75 |
| Otevírání: | O+O levé dovnitř |
| Dekor: | bílá |
| Prostup tepla: | UD = 1,3 W/m2K |
| Orientace: | levé |
| Rozměr (šířka): | 1430 mm |
| Rozměr (výška): | 2165 mm |
| Zámek: | 1bodový, standardní |
| Dvoukřídlé: | ANO |
| Použití dveří: | vchodové |
| Protipožární: | NE |
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 1500 mm, výška 1720 mm, ořech/ořech.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 890 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
