Plastové vchodové dveře - 970x2600 mm, O levé dovnitř, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9579Související produkty
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílné plastové okno, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2000 mm, výška 1400 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Detailní popis produktu
Plastové vchodové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné s nadsvětlíkem se stavební hloubkou 76 mm v bílé barvě.
Vchodové dveře jsou použité z výkupu.
- PVC profil: stavební hloubka 76 mm,
- typ dveří: jednodílné s nadsvětlíkem,
- provedení dveří: okrasná výplň,
- otevírání: O levé dovnitř,
- rozměry dveří: šířka 970 mm, výška 2600 mm,
- pro stavební otvor: 1000x2620 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- sklo: ornamentální dvojsklo kůra čirá,
- koeficient prostupu tepla dveří: -,
- těsnění: dvojité šedé.
Uvedené plastové dveře jsou prodávány jako použité, celkově opotřebené a s vadami, jsou však mechanicky funkční. Plastové dveře jsou prodávány v takovém stavu, jak byly vykoupeny. Na plastové dveře z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastové dveře z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových dveří nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál ke dveřím ZDARMA:
- klika/klika standard bílá, cylindrická vložka + klíč.
- turbošrouby + krytky (podle provedení, počtu a velikosti dveří).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál a nástroje pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro narážecí hmoždinky,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 95 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 970x2600 mm |
| Stavební hloubka: | 76 mm |
| Typ: | jednodílné s nadsvětlíkem |
| Šířka: | 97 cm |
| Výška: | 260 cm |
| Zasklení: | izolační dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | O levé dovnitř |
| Dekor: | bílá |
| Orientace: | levé |
| Rozměr (šířka): | 970 mm |
| Rozměr (výška): | 2600 mm |
| Bezpečnostní: | NE |
| Dvoukřídlé: | NE |
| Protipožární: | NE |
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O/OS sloupek (otevírací/sklopné), pravé, šířka 1515 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1940 mm, výška 1325 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2010 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1110 mm, výška 1220 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS+O (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1800 mm, výška 1620 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Jednodílné plastové balkonové dveře, O (otevírací) s příčkou, levé, šířka 880 mm, výška 2150mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1960 mm, výška 1315 mm, zlatý dub/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
