Plastové okno - KNIPPING 76 MD, 1570x1330mm, OS/O, O/OS sloupek, zlatý dub/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 14952/LEV 14952/PRA Zvolte variantuSouvisející produkty
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1110 mm, výška 1220 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno, OS/O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), šířka 2530 mm, výška 1630 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1940 mm, výška 1325 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, S/O+OS (sklápěcí/otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1860 mm, lichtgrau/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1180 mm, výška 1150 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 1500 mm, výška 1720 mm, ořech/ořech.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako dvoudílné z kvalitních německých 6komorových PVC profilů KNIPPING 76 MD se stavební hloubkou 76 mm v dekoru zlatý dub/bílá a je zaskleno izolačním trojsklem se sklodělící příčkou 84mm.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 6komorový profil KNIPPING 76 MD, stavební hloubka 76 mm,
- typ okna: dvoudílné,
- provedení: OS/O, O/OS (otevírací/sklápěcí), levé nebo pravé,
- rozměry okna: šířka 1570 mm, výška 1330 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 1600x1380 mm,
- barva, dekor: zlatý dub/bílá,
- kování: WINKHAUS,
- sklo: izolační trojsklo 33.1-16-4-18-4, Ug= 0,5 W/m2K-1, vnější sklo bezpečnostní connex,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 0,95 W/m2K,
- těsnění: trojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky nebo kotvy + hmoždinky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Barva, imitace dřeva: | zlatý dub/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 6 |
| Rozměr (šířka x výška): | 1570x1330 mm |
| Stavební hloubka: | 76 mm |
| Typ: | dvoudílné s příčkou |
| Šířka: | 157 cm |
| Výška: | 133 cm |
| Zasklení: | izolační trojsklo |
| Profil: | KNIPPING 76 MD |
| Otevírání: | OS/O sloupek, O/OS sloupek |
| Dekor: | zlatý dub |
| Sklepní okno: | NE |
| Orientace: | levé nebo pravé |
| Rozměr (šířka): | 1570 mm |
| Rozměr (výška): | 1330 mm |
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Plastové vchodové dveře s nadsvětlíkem - O pravé dovnitř, šířka 1100 mm, výška 2400 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1610 mm, výška 1220 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 890 mm, výška 2170 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 1800 mm, bílá/bílá
Dvoudílné plastové balkonové dveře, O+OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1575 mm, výška 2090 mm, streifen douglasie/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, S/S (sklápěcí/sklápěcí), šířka 2070 mm, výška 550 mm, ořech/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1080 mm, výška 1380 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
