Plastové okno - KNIPPING 70 AD, 2370x1150 mm, OS+O/OS, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 73Související produkty
Plastové vchodové dveře - O levé dovnitř, šířka 970 mm, výška 2600 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2010 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS+O (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1800 mm, výška 1620 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - FIX ATYP (pevné), šířka 1580 mm, výška 1375 mm, eiche dunkel/eiche dunkel.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1170 mm, výška 1760 mm, antracit/antracit.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako trojdílné z kvalitních německých 5komorových PVC profilů KNIPPING 70 AD se stavební hloubkou 70 mm v bílé barvě a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je nové. Je u nás na skladě umístěno delší dobu, což může znamenat drobné známky opotřebení, například mírné znečištění nebo obtížněji odstranitelnou ochrannou pásku. Tyto detaily však nemají žádný vliv na funkčnost výrobku.
Uvedené plastové okno je prodáváno s vadami, tudíž se zde nevztahuje záruka na vady, se kterými byl kupující před koupí seznámen.
Specifikace:
- PVC profil: 5komorový profil KNIPPING 70 AD, stavební hloubka 70 mm,
- typ okna: trojdílné,
- provedení: OS+O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé,
- rozměry okna: šířka 2370 mm, výška 1150 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 2400x1200 mm,
- dekor: bílá/bílá,
- kování: WINKHAUS,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,0 W/m2K,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 1,31W/m2K,
- těsnění: dvojité šedé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken),
- montážní PU pěnu je třeba dokoupit.
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 95 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Kování: | WINKHAUS |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 5 |
| Rozměr (šířka x výška): | 2370x1150 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | trojdílné |
| Šířka: | 237 cm |
| Výška: | 115 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | KNIPPING 70 AD |
| Otevírání: | OS+O/OS sloupek |
| Dekor: | bílá |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 1,31 W/m2K |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 2370 mm |
| Rozměr (výška): | 1150 mm |
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, S/S (sklápěcí/sklápěcí), šířka 2070 mm, výška 550 mm, ořech/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) ven, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O/OS sloupek (otevírací/sklopné), pravé, šířka 1515 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
