Plastové okno 1280x870 mm, S, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 18391Související produkty
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 2130 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1080 mm, výška 1380 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 1540 mm, výška 1280 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS+O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), šířka 2370 mm, výška 1150 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2070 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 890 mm, výška 2170 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2010 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS+O (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1800 mm, výška 1620 mm, zlatý dub/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 2400 mm, výška 1240 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako jednodílné se stavební hloubkou 70 mm v bílé barvě a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: stavební hloubka 70 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: S (sklápěcí),
- rozměry okna: šířka 1280mm, výška 870 mm + 30mm podkladový profil,
- pro stavební otvor: 1310x920 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- kování: -,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4,
- koeficient prostupu tepla okna:-,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové okno je prodáváno jako použité, celkově opotřebené a s vadami, je však mechanicky funkční. Plastové okno je prodáváno v takovém stavu, jak bylo vykoupeno. Na plastová okna z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastová okna z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových oken nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky,
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 38 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Kování: | neznámé (z výkupu) |
| Materiál: | plastové |
| Rozměr (šířka x výška): | 1280x870 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 128 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | S |
| Dekor: | bílá |
| Sklepní okno: | vhodné |
| Prostup tepla: | neznámý (z výkupu) |
| Orientace: | sklopné |
| Rozměr (šířka): | 1280 mm |
| Rozměr (výška): | 870 mm |
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1425 mm, výška 1435 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 730 mm, výška 1070 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1070 mm, výška 1400 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno, OS/O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), šířka 2530 mm, výška 1630 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Dvoudílné plastové okno, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1500 mm, výška 1500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
