Plastové balkonové dveře - 820x2070 mm, OS pravé s příčkou, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 18120Související produkty
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, S/S (sklápěcí/sklápěcí), šířka 2070 mm, výška 550 mm, ořech/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 730 mm, výška 1070 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1080 mm, výška 1380 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2010 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové balkonové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné se stavební hloubkou 70 mm v bílé barvě a jsou zaskleny izolačním dvojsklem.
Balkonové dveře jsou použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: stavební hloubka 70 mm,
- typ balkonových dveří: jednodílné s příčkou,
- provedení: OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, madlo+západka,
- rozměry balkonových dveří: šířka 820 mm, výška 2070 mm, bez podkladového profilu,
- pro stavební otvor: 850x2120 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- kování: -,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4,
- koeficient prostupu tepla balkonových dveří: -,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové balkonové dveře jsou prodávány jako použité, celkově opotřebené a s vadami, jsou však mechanicky funkční. Plastové balkonové dveře jsou prodávány v takovém stavu, jak byly vykoupeny. Na plastové balkonové dveře z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastové balkonové dveře z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových balkonových dveří nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k balkonovým dveřím ZDARMA:
- kliky,
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti dveří).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 62 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Kování: | neznámé (z výkupu) |
| Materiál: | plastové |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 820x2070 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné s příčkou |
| Šířka: | 82 cm |
| Výška: | 207 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | OS pravé |
| Dekor: | bílá |
| Prostup tepla: | neznámý (z výkupu) |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 820 mm |
| Rozměr (výška): | 2070 mm |
| Dvoukřídlé: | NE |
| Použití dveří: | balkonové |
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 1280 mm, výška 870 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Trojdílné plastové okno, OS/O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), šířka 2530 mm, výška 1630 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, S/O+OS (sklápěcí/otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1860 mm, lichtgrau/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
