Plastové okno - 730x1070 mm, OS pravé, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 18358Související produkty
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné plastové okno, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1070 mm, výška 1420 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 890 mm, výška 2170 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1940 mm, výška 1325 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS+O (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1800 mm, výška 1620 mm, zlatý dub/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako jednodílné se stavební hloubkou 70 mm v bílé barvě a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: stavební hloubka 70 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), pravé
- rozměry okna: šířka 730 mm, výška 1070 mm + 30mm podkladový profil
- pro stavební otvor: 760x1120 mm,
- dekor: bílá/bílá,
- kování: /,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové okno je prodáváno jako použité, celkově opotřebené a s vadami, je však mechanicky funkční. Plastové okno je prodáváno v takovém stavu, jak bylo vykoupeno. Na plastová okna z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastová okna z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových oken nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky,
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken),
- montážní PU pěnu je třeba dokoupit.
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 5 |
| Rozměr (šířka x výška): | 730x1070 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 73 cm |
| Výška: | 107 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | OS pravé |
| Dekor: | bílá |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | neznámý (z výkupu) |
| Rozměr (šířka): | 730 mm |
| Rozměr (výška): | 1070 mm |
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové balkonové dveře, O+OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1575 mm, výška 2090 mm, streifen douglasie/bílá.
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Plastové vchodové dveře s nadsvětlíkem - O pravé dovnitř, šířka 1100 mm, výška 2400 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1500 mm, výška 1500 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Hliníkové garážové/vedlejší dveře - ALIPLAST Imperial 65, šířka 1110 mm, výška 2080 mm, s izolačním PU panelem tloušťky 40 mm, dunkelrot/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
