Plastové balkonové dveře - 820x2120 mm, OS pravé s příčkou, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9554Související produkty
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1150 mm, výška 1230 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1180 mm, výška 1150 mm, ořech/bílá.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Dvoudílné plastové okno, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1310 mm, výška 1430 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1170 mm, výška 1760 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové okno - FIX (pevné), šířka 1500 mm, výška 1720 mm, ořech/ořech.
Detailní popis produktu
Plastové balkonové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné s příčkou se stavební hloubkou 70 mm v bílé barvě a jsou zaskleny izolačním dvojsklem.
Balkonové dveře jsou použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: 5komorový profil, stavební hloubka 70 mm,
- typ balkonových dveří: jednodílné s příčkou,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), pravé, madlo+západka,
- rozměry balkonových dveří: šířka 820 mm, výška 2120 mm, bez podkladového profilu,
- pro stavební otvor: 850x2170 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- kování: -,
- sklo: -,
- koeficient prostupu tepla balkonových dveří: -,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové balkonové dveře jsou prodávány jako použité, celkově opotřebené a s vadami, jsou však mechanicky funkční. Plastové balkonové dveře jsou prodávány v takovém stavu, jak byly vykoupeny. Na plastové balkonové dveře z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastové balkonové dveře z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových balkonových dveří nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k balkonovým dveřím ZDARMA:
- kliky (podle počtu a velikosti dveří),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti dveří).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 59 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Kování: | neznámé (z výkupu) |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 5 komor |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 820x2120 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné s příčkou |
| Šířka: | 82 cm |
| Výška: | 212 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Dekor: | bílá |
| Prostup tepla: | neznámý (z výkupu) |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 820 mm |
| Rozměr (výška): | 2120 mm |
| Dvoukřídlé: | NE |
| Použití dveří: | balkonové |
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 870 mm, výška 2350 mm, antracit/antracit.
Trojdílné plastové okno - OS/O+OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2080 mm, výška 1560 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1145 mm, výška 2050 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS+O (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1800 mm, výška 1620 mm, zlatý dub/bílá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
