Plastové okno - 865x1460 mm, OS, zlatý dub/zlatý dub + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 18023/PRA 18023/LEV Zvolte variantuSouvisející produkty
Trojdílné plastové okno, OS/O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), šířka 2530 mm, výška 1630 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové vchodové dveře O+O levé dovnitř, šířka 1170 mm, výška 2190 mm, ořech/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné dřevěné okno s nadsvětlíkem - NATURO IV80, OS/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1120 mm, výška 2010 mm, bílá.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1860 mm, výška 1340 mm, bílá/bílá.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Trojdílné plastové okno - O+O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2380 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako dvoudílné se stavební hloubkou 60 mm v dekoru zlatý dub/zlatý dub a je zaskleno izolačním dvojsklem.
Okno je použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: stavební hloubka 60 mm,
- typ okna: jednodílné,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé,
- rozměry okna: šířka 865 mm, výška 1460 mm, bez podkladového profilu,
- pro stavební otvor: 895x1510 mm,
- barva, dekor: zlatý dub/zlatý dub,
- kování: -,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4,
- koeficient prostupu tepla okna:-,
- těsnění: dvojité černé.
Uvedené plastové okno je prodáváno jako použité, celkově opotřebené a s vadami, je však mechanicky funkční. Plastové okno je prodáváno v takovém stavu, jak bylo vykoupeno. Na plastová okna z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastová okna z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových oken nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky,
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Barva, imitace dřeva: | zlatý dub/zlatý dub |
| Kování: | neznámé (z výkupu) |
| Materiál: | plastové |
| Rozměr (šířka x výška): | 865x1460 mm |
| Stavební hloubka: | 60 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 86,5 cm |
| Výška: | 146 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | zlatý dub |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | neznámý (z výkupu) |
| Orientace: | pravé nebo levé |
| Rozměr (šířka): | 865 mm |
| Rozměr (výška): | 1460 mm |
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Jednodílné plastové okno, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 850 mm, výška 980 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1110 mm, výška 1220 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1960 mm, výška 1315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Jednodílné plastové okno - FIX ATYP (pevné), šířka 1580 mm, výška 1375 mm, eiche dunkel/eiche dunkel.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
