Plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, 700x970 mm, OS levé, winchester/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9909Související produkty
Dvoudílné dřevěné okno - NATURO IV68, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1455 mm, výška 1175 mm, wenge.
Hliníkové garážové/vedlejší dveře - ALIPLAST Imperial 65, šířka 1110 mm, výška 2080 mm, s izolačním PU panelem tloušťky 40 mm, dunkelrot/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s nadsvětlíkem - ALIPLAST Genesis 75, O levé dovnitř, šířka 820 mm, výška 2370 mm, RAL 6017/RAL 6017.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 2025 mm, výška 1205 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1150 mm, výška 1230 mm, schwarzbraun/bílá - rámy, bílá/bílá - křídla.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS (otevírací/výklopné) pravé, šířka 874 mm, výška 2006 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 820 mm, výška 2120 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1465 mm, výška 1440 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno, O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1675 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako jednodílné z kvalitních německých 7komorových PVC profilů VEKA SOFTLINE 82 se stavební hloubkou 82 mm v dekoru winchester/bílá a je zaskleno izolačním trojsklem.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 7komorový profil VEKA SOFTLINE 82, stavební hloubka 82 mm,
- typ okna: jednodílné, součástí oken je síť a žaluzie,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), levé,
- rozměry okna: šířka 700 mm, výška 970 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 730x1000 mm,
- dekor: winchester/bílá,
- kování: MACO,
- sklo: izolační trojsklo 4-16-4-16-4, Ug= 0,5 W/m2K,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 0,78 W/m2K,
- těsnění: trojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Barva, imitace dřeva: | winchester/bílá |
| Kování: | MACO |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 7 |
| Rozměr (šířka x výška): | 700x970 mm |
| Stavební hloubka: | 82 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 70 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Zasklení: | izolační trojsklo |
| Profil: | VEKA SOFTLINE 82 |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | winchester |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 0,78 W/m2K |
| Orientace: | levé |
| Rozměr (šířka): | 700 mm |
| Rozměr (výška): | 970 mm |
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1530 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1460 mm, výška 1460 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Dvoudílné plastové okno - O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1570 mm, výška 1470mm, bílá/bílá.
Svoudílné plastové posuvné balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, SP/F-Patio (posuvně-sklopné), šířka 2667 mm, výška 2250 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1180 mm, výška 1265 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - S (sklápěcí), šířka 870 mm, výška 500 mm, bílá/bílá.
Plastové posuvné balkonové dveře - HS portál (zdvižně-posuvné), pravé, šířka 2200 mm, výška 2365 mm, bergkiefer/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - HEROAL 110E, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 600 mm, výška 900 mm, stříbrná/stříbrná.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
