Plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, 700x970 mm, OS levé, winchester/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9909Související produkty
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 770 mm, výška 2150 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno s nadsvětlíkem - KNIPPING 76 MD, O+O/O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1630 mm, výška 18800 mm, lichtgrau/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 840 mm, výška 1140 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1960 mm, výška 1315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílný hliníkový nadsvětlík ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX (pevné/pevné), šířka 2500 mm, výška 425 mm, ořech/bílá.
Dvoudílné plastové balkonové dveře - O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1180 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS+O klapačka (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1290 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové okno je vyrobeno jako jednodílné z kvalitních německých 7komorových PVC profilů VEKA SOFTLINE 82 se stavební hloubkou 82 mm v dekoru winchester/bílá a je zaskleno izolačním trojsklem.
Okno je nové a nepoužité.
Specifikace:
- PVC profil: 7komorový profil VEKA SOFTLINE 82, stavební hloubka 82 mm,
- typ okna: jednodílné, součástí oken je síť a žaluzie,
- provedení: OS (otevírací/sklápěcí), levé,
- rozměry okna: šířka 700 mm, výška 970 mm + podkladní profil 30 mm,
- pro stavební otvor: 730x1000 mm,
- dekor: winchester/bílá,
- kování: MACO,
- sklo: izolační trojsklo 4-16-4-16-4, Ug= 0,5 W/m2K,
- koeficient prostupu tepla okna: UW= 0,78 W/m2K,
- těsnění: trojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k oknu ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti oken),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti oken).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Barva, imitace dřeva: | winchester/bílá |
| Kování: | MACO |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 7 |
| Rozměr (šířka x výška): | 700x970 mm |
| Stavební hloubka: | 82 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 70 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Zasklení: | izolační trojsklo |
| Profil: | VEKA SOFTLINE 82 |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | winchester |
| Sklepní okno: | NE |
| Prostup tepla: | Uw = 0,78 W/m2K |
| Orientace: | levé |
| Rozměr (šířka): | 700 mm |
| Rozměr (výška): | 970 mm |
Dvoukřídlá hliníková garážová vrata - ALIPLAST Imperial 65, O+O pravé ven, šířka 2030 mm, výška 2500 mm, s PU panelem 40mm, zlatý dub/bílá.
Hliníkové garážové/vedlejší dveře - ALIPLAST Imperial 65, šířka 1110 mm, výška 2080 mm, s izolačním PU panelem tloušťky 40 mm, dunkelrot/bílá.
Trojdílný hliníkový nadsvětlík - ALIPLAST Imperial 65, FIX/FIX/FIX (pevné/pevné/pevné), šířka 2470 mm, výška 620 mm, tmavý dub/tmavý dub.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) ven, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX ATYP (pevné), šířka 1405 mm, výška 1230 mm, antracit/bílá.
Dvoudílné hliníkové okno - ALIPLAST Genesis 75, FIX/FIX atyp (pevné), šířka 3780 mm, výška 1400 mm, antracvit/antracit.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Jednodílné dřevěné okno s nadsvětlíkem - NATURO IV80, OS/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1120 mm, výška 2010 mm, bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, FIX (pevné), šířka 1000 mm, výška 1353 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
