Plastové balkonové dveře - 865x2085 mm, O levé s příčkou, bílá/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 18367Související produkty
Jednodílné balkonové dveře - ALIPLAST Star 90, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 895 mm, výška 2190 mm, RAL 8011/RAL 8011.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O/OS sloupek (otevírací/sklopné), pravé, šířka 1515 mm, výška 1230 mm, zlatý dub/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno, OS/O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), šířka 2530 mm, výška 1630 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře s bočním světlíkem a nadsvětlíkem - ALIPLAST Star 90, O levé dovnitř, šířka 1400 mm, výška 2445 mm, bílká/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1860 mm, výška 1340 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX ATYP (pevné), šířka 1580 mm, výška 1375 mm, eiche dunkel/eiche dunkel.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1080 mm, výška 1380 mm, bílá/bílá.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 1110 mm, výška 1220 mm, bílá/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové balkonové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné s příčkou, se stavební hloubkou 70 mm v bílé barvě a jsou zaskleny izolačním dvojsklem.
Balkonové dveře jsou použité z výkupu.
Specifikace:
- PVC profil: stavební hloubka 70 mm,
- typ balkonových dveří: jednodílné s příčkou,
- provedení: O (otevírací) s příčkou, levé, madlo+západka,
- rozměry balkonových dveří: šířka 865 mm, výška 2085 mm, bez podkladního profilu,
- pro stavební otvor: 895x2135 mm,
- barva, dekor: bílá/bílá,
- kování: -,
- sklo: izolační dvojsklo 4-16-4,
- koeficient prostupu tepla balkonových dveří: -,
- těsnění: dvojité šedé.
Uvedené plastové balkonové dveře jsou prodávány jako použité, celkově opotřebené a s vadami, jsou však mechanicky funkční. Plastové balkonové dveře jsou prodávány v takovém stavu, jak byly vykoupeny. Na plastové balkonové dveře z výkupu/bazaru se neposkytuje záruka! Plastové balkonové dveře z výkupu/bazaru nemají vlastnosti plastových balkonových dveří nových a nesplňují požadavky nových norem a nařízení!
Příslušenství a standardní montážní materiál k balkonovým dveřím ZDARMA:
- kliky,(podle počtu a velikosti dveří),
- turbošrouby+krytky (podle provedení, počtu a velikosti dveří).
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Hmotnost: | 65 kg |
| Barva, imitace dřeva: | bílá/bílá |
| Kování: | neznámé (z výkupu) |
| Materiál: | plastové |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 865x2085 mm |
| Stavební hloubka: | 70 mm |
| Typ: | jednodílné s příčkou |
| Šířka: | 86,5 cm |
| Výška: | 208,5 cm |
| Zasklení: | dvojsklo |
| Profil: | neznámý (z výkupu) |
| Otevírání: | O levé |
| Dekor: | bílá |
| Prostup tepla: | neznámý (z výkupu) |
| Orientace: | levé |
| Rozměr (šířka): | 865 mm |
| Rozměr (výška): | 2085 mm |
| Použití dveří: | balkonové |
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Plastové vchodové dveře - O levé dovnitř, šířka 970 mm, výška 2600 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné dřevěné okno - OKNOLUX IV68, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 700 mm, výška 1000 mm, mahagon.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, FIX/FIX (pevné), šířka 465 mm, výška 2460 mm, ořech/ořech.
Dvoudílné plastové okno - O/OS sloupek (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1940 mm, výška 1325 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O/OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1710 mm, výška 1190 mm, bílá/bílá.
Trojdílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/FIX/OS (otevírací/sklápěcí/pevné/otevírací/sklápěcí), šířka 2440 mm, výška 1110 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1480 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 865 mm, výška 1460 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
