Plastové balkonové dveře - 874x2006 mm, OS pravé, eiche dunkel/bílá + příslušenství a montážní materiál zdarma
Kód: 9463Související produkty
Jednodílné plastové okno - VEKA SOFTLINE 82, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 700 mm, výška 970 mm, winchester/bílá.
Poškozené dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, S/S (sklápěcí/sklápěcí), šířka 1470 mm, výška 550 mm, ořech/bílá.
Jednodílné dřevěné okno s nadsvětlíkem - NATURO IV80, OS/OS (otevírací/sklápěcí) pravé, šířka 1120 mm, výška 2010 mm, bílá.
Dvoudílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 76 AD, O+OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1960 mm, výška 1315 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové okno - FIX ATYP (pevné), šířka 1580 mm, výška 1375 mm, eiche dunkel/eiche dunkel.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 930 mm, výška 1630 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí) pravé nebo levé, šířka 900 mm, výška 1065 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře KNIPPING 70 AD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 670 mm, výška 2050 mm, zlatý dub/zlatý dub.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) dovnitř, pravé nebo levé, šířka 900mm, výška 2000mm, tmavý dub/tmavý dub.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS+O (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 1800 mm, výška 1620 mm, zlatý dub/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře, OS (otevírací/sklopné), pravé, šířka 730 mm, výška 2350 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 AD, FIX (pevné), šířka 1250 mm, výška 2315 mm, zlatý dub/bílá.
Detailní popis produktu
Plastové balkonové dveře jsou vyrobeny jako jednodílné se stavební hloubkou 76 mm v dekoru eiche dunkel/bílá a jsou zaskleny izolačním trojsklem.
Balkonové dveře jsou nové.
Specifikace:
- PVC profil: 5komorový, stavební hloubka 76 mm,
- typ balkonových dveří: jednodílné, součástí dveří je síť proti hmyzu,
- provedení: OS (otevírací/výklopné) pravé, madýlko + západka,
- rozměry balkonových dveří: šířka 874 mm, výška 2006 mm,
- pro stavební otvor: 904x2056 mm,
- barva, dekor: eiche dunkel/bílá,
- kování: MACO,
- sklo: izolační trojsklo 4-12-4-12-4, Ug= 0,7 W/m2K-1
- koeficient prostupu tepla balkonových dveří: UW= 1,0 W/m2K -,
- těsnění: dvojité černé.
Příslušenství a standardní montážní materiál k balkonovým dveřím ZDARMA:
- kliky, krytky na závěsy, okapničky na vnější odtokové otvory (podle počtu a velikosti dveří),
- turbošrouby+krytky nebo montážní kotvy+hmoždinky, montážní klíny (podle provedení, počtu a velikosti dveří),
- montážní PU pěnu je třeba dokoupit.
Montáž, údržba, servis a opravy:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Potřebný materiál pro montáž (k případnému dokoupení):
- vrták pro turbošrouby,
- držák na utahovací bit turbošroubu,
- utahovací bit turbošroubu,
- montážní PU pěna,
- případně jiný materiál a nástroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlevněná, použitá a vykoupená okna, dveře a vrata |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 67 kg |
| Barva, imitace dřeva: | eiche dunkel/bílá |
| Kování: | MACO |
| Materiál: | plastové |
| Počet komor: | 5 |
| Provedení: | standardní |
| Rozměr (šířka x výška): | 874x2006 mm |
| Stavební hloubka: | 76 mm |
| Typ: | jednodílné |
| Šířka: | 87,4 cm |
| Výška: | 200,6 cm |
| Zasklení: | trojsklo |
| Profil: | neznámý |
| Otevírání: | OS |
| Dekor: | eiche dunkel |
| Prostup tepla: | UW= 1,0 W/m2K |
| Orientace: | pravé |
| Rozměr (šířka): | 874 mm |
| Rozměr (výška): | 2006 mm |
| Dvoukřídlé: | NE |
| Použití dveří: | balkonové |
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 70 AD, FIX/S (pevné/sklápěcí) pravé, šířka 1170 mm, výška 450 mm, bílá/bílá.
Jednodílné hliníkové okno - CORTITO Industrial 70, OS (otevírací/sklápěcí), šířka 700 mm, výška 970 mm, antracit/antracit.
Hliníkové vchodové dveře - ALIPLAST Genesis 75, O pravé ven, šířka 980 mm, výška 2190 mm, stříbrný elox/stříbrný elox.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé nebo levé, šířka 940 mm, výška 1450 mm, bílá/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, O+OS klapačka (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 1440 mm, výška 1590 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 840 mm, výška 1140 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové balkonové dveře - KNIPPING 70 AD, OS s příčkou (otevírací/sklápěcí), pravé, šířka 860 mm, výška 2350 mm, eiche dunkel/bílá.
Dvoudílné plastové okno - KNIPPING 88 MD, OS/O sloupek (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 2340 mm, výška 1480 mm, bílá/bílá.
Jednodílné plastové okno - KNIPPING 76 MD, OS (otevírací/sklápěcí), levé, šířka 845 mm, výška 1140 mm, bílá/bílá.
Dvoukřídlá hliníková garážová vrata - ALIPLAST Imperial 65, O+O pravé ven, šířka 2030 mm, výška 2500 mm, s PU panelem 40mm, zlatý dub/bílá.
Hliníkové garážové/vedlejší dveře - ALIPLAST Imperial 65, šířka 1110 mm, výška 2080 mm, s izolačním PU panelem tloušťky 40 mm, dunkelrot/bílá.
Jednodílné hliníkové vchodové dveře - CORTIZO 70 Millennium Plus, O (otevírací) levé dovnitř, šířka 900mm, výška 2000mm, mahagon/mahagon.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
