Stínicí žaluzie AMY Z/09, šířka 1 m, manuální ovládání, antracit
Kód: 18722Související produkty
Detailní popis produktu
Stínicí žaluzie AMY Z/09 slouží k zastínění prostoru pod pergolou. Montuje se mezi sloupky na přední, zadní nebo boční strany bioklimatických pergol řady AMY.

Žaluzie a její konstrukce je vyrobena z hliníkových profilů lakovaných práškovou barvou v tmavě šedé barvě (RAL 7016 antracit). Je rozdělena na horní a dolní část, které lze nezávisle na sobě manuálně naklápět.
Kompatibilita a použití
Stínicí žaluzie AMY Z/09 je určena pro pergoly řady AMY:
- samostatně stojící – pro přední, zadní i boční strany,
- nástěnné – pro přední a boční strany.
Možnosti použití podle délky strany pergoly:
- 3metrová strana – 1 až 3 kusy; 3 kusy lze spojit do jednoho celku pro plné zakrytí prostoru mezi sloupky,
- 4metrová strana – 1 až 4 kusy pro částečné zakrytí prostoru mezi sloupky,
- 6metrová strana – na každém 3metrovém poli 1 až 3 kusy pro částečné zakrytí prostoru mezi sloupky (celkem až 6 kusů na jedné straně).

Montáž:
- návody k montáži, obsluze a údržbě budou předány při dodání, případně jsou ke stažení zde,
- montáž, údržbu, servis a opravy provádí výhradně kupující podle návodů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stínění pro bioklimatické pergoly |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Materiál: | hliník |
| Šířka: | 91 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 234,6 cm |
| Příslušenství pro: | bioklimatické pergoly AMY |
| Barva: | antracit |
| Název: | AMY |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
