Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3632 hodnocení
5
3485x
4
106x
3
21x
2
14x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

RJ Avatar autora Regina Janíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.1.2021
Dobrá komunikace s obchodem, zboží dorazilo mnohem dříve než jsme čekali. Za mě super :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.1.2021
+ nakupovala jsem poprvé a doporučuji

výhoda rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2021
LK Avatar autora Lucie Knollová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2021
Všechno super cena doprava. Řidič dokonce pomohl odnést dveře což se jen tak nevidí.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.1.2021
JD Avatar autora Jaroslav Dvořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
Vše v pořádku, nakupuji zde vždy, když potřebuji něco na okna
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
RF Avatar autora Renata Faitová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
Obchod rychlý, okno dorazilo v naprostém pořádku, komunikace s obchodem skvělá, můžu jen doporučit!
JK Avatar autora Jitka Klingenbergová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
Objednávka skvělá, paní dokonce došla pro zboží do skladu, abychom zkontrolovali, že zboží má požadované rozměry. Můžeme jen doporučit.
T Avatar autora tomas Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
HP Avatar autora Hana Přidálková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
Spokojeni i komunikace po telefonu velmi příjemná .Mohu jen doporučit.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
K Avatar autora KRABÍK Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
SUPER rychlost dodání zboží. Jsem naprosto spokojený.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
+ snadný a rychlý nákup

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2021
Výborná komunikace. Ochota při řešení problému.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.1.2021
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.1.2021
Převelice. Příjemné, profesionální jednání. Díky
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.1.2021
L Avatar autora Lada Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
Profesionální přístup,ochota,rychlost dodání.

Ovládací prvky výpisu

3634 položek celkem